Apie mus

Džiaugiuosi, kad užsukote į mūsų augalų namus. Esu Daiva ir Jums pristatau savo augalų ūkį „ Daivos medelynas“. Esame šeimos ūkis , kurio idėją lėmė meilė augalams, atsiradimą- meilė. 

Augalų pasaulis yra užburiantis ir įtraukiantis, kiekvienas galime būti ne tik stebėtoju, bet ir kūrėju – tiek pasirinkimų, tiek formų ir spalvų. Tik reikia pabandyti, o tada beliks mėgautis rezultatu – nepaisant metų ciklo –vasara su plačiausia spalvų gama želdyne ar žvarbus sausis- juk kokį grožį sukuria palikti žiemoti apšalę žiedynai ar miskantai siūbuojantys vėjyje, kai gamta atrodo giliai giliai miega…

Nors mados ir populiarūs augalai mums labai svarbūs, todėl savo asortimente turime ir turėsime įvairovę tujų, pušų, hortenzijų, buksmedžių ir t.t., tačiau nė kiek ne mažiau mums svarbu ir nostalgiški vaikystės augalai – šermukšniai, alyvos, jazminai ir kiti kurie neša žmonėms prisiminimus ir sode kuria ypatingą nuotaiką. 

Jei neturite galimybės apsilankyti mūsų medelyne, galite susiekti Jums patogiu būdu nurodytais kontaktais telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausos formą, o mes pateiksime geriausią pasiūlymą Jus dominantiems augalams įsigyti,  aplinkos  sukūrimo procesu – nuo idėjos iki jos įgyvendinimo. 

Tas, kuris augina sodą , augina laimę!

Sekite mus

Darbo laikas

I-VII 10:00 – 19:00

Kontaktai

info@daivosmedelynas.lt

Medelynas +370 690 11163

Visa kontaktinė informacija

Scroll to Top